Úvod » Ostatní

Nábor dětí a mládeže

publikováno 15.01.2019 (aktualizováno 24.04.2019)

Fotbalový klub TJ Sokol Stará Lysá, z.s. pořádá

Nábor dětí a mládeže

Fotbalový klub TJ Sokol Stará Lysá, z.s. srdečně zve všechny děti a mládež do nově vznikajícího sportovního kroužku se zaměřením na fotbal.

Hledáme děti (kluky i holky) ve věkovém rozmezí 5 až 15 let, které mají zájem se pravidelně hýbat a něco se naučit. Nábor probíhá nepřetržitě, případní zájemci se mohou hlásit na e-mail: petrspringr@gmail.com.

Od začátku měsíce dubna budou probíhat pravidelné „tréninky“, ty budou jedenkrát týdně v úterý od cca 16 hodin na hřišti ve Staré Lysé. Jak již bylo zmíněno, vše bude probíhat formou jakéhosi sportovního kroužku zaměřeného na fotbal, kde budou děti sportovat všechny společně. Pokud se však přihlásí dostatečný počet dětí z různých věkových kategorií, rádi bychom kroužek rozdělili na několik skupin tak, aby k sobě měli děti „blíže“, přičemž bychom využívali hned několik „trenérů“ naráz.

V případě dostatečného počtu dětí v některé věkové kategorii a jejich zájmu hrát organizovanou soutěž OFS, lze do budoucna dané družstvo přihlásit do soutěže.

Kroužek je bezplatný, proto rodiče neváhejte a své ratolesti přihlaste nebo na některý „trénink“ přiveďte (pokud tak neučiní sami). Rádi Vás uvidíme a hlavně jde nám především o zábavu, pohyb a odreagování. A když nám tu vyroste budoucí vítěz Ligy Mistrů, budeme jenom rádi :-)