Úvod » Mistrovská utkání

Straky B vs Stará Lysá 2:3

publikováno 09.05.2017

První půle proběhla relativně v poklidném duchu a zaslouženě jsme šli do kabin s vedením 2:1. V druhé půli se ovšem utkání zbytečně vyhrotilo díky neomluvitelným chybám rozhodčího, jehož samotného netřeba více komentovat. Vše začalo nejdříve odpískanou penaltou za faul na Pepu Boubína, po kterém musel Pepa střídat, ovšem kterou sudí po dlouhých protestech domácích "raději" odvolal. Jeho další chyby, především některé neodpískané nebo neadekvátně potrestané fauly na Vojtu udělali z druhé půle naprostou frašku. Vše rezultovalo druhou žlutou kartou, správně udělenou, pro Standu Sosnu po které jsme dohrávali o 10. Naštěstí jsme v té době vedli již 3:1 a soupeř stihl již jen korigovat na konečných 3:2.